DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 2m i gruppen Sortiment / Kablar & adaptrar / Fiber / LC-LC hos PhoneHem.se (LCLC-2S-PPT)
DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 2m
DELTACO

DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 2m

579 kr
DELTACO OS2 fiberkabel LC ? LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 2m Mer information
Artnr: LCLC-2S-PPT
  • Produktinformation
  • DELTACO OS2 fiberkabel LC ? LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 2m

    Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor.

    OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd.

    • Kompatibel med IEC61755-2-1.
    • Maximalt 0,25dB införingsförlust.
    • Individuellt testad och kvalitetssäkrad.

  • Leverans och frakt
  • Lagersaldo:
    6
    Leveranstid:

Se fler varor

DELTACO U/FTP Cat6a patchkabel, slim, 3,8mm i diameter, 3m
DELTACO U/FTP Cat6a patchkabel, slim, 3,8mm i diameter, 3m
91 kr
DELTACO transparent skärmskydd, härdat glas, för iPhone XR, 9H hårdhet
DELTACO transparent skärmskydd, härdat glas, för iPhone XR, 9H hårdhet
107 kr
DELTACO USB 2.0 kabel, Typ C - Typ A ha, 1,5m, svart
DELTACO USB 2.0 kabel, Typ C - Typ A ha, 1,5m, svart
96 kr
DELTACO USB-C till HDMI-kabel, 0,5m, 4k, HDCP 2,2, 3D, vit
DELTACO USB-C till HDMI-kabel, 0,5m, 4k, HDCP 2,2, 3D, vit
249 kr