Nätverk & Kommunikation

Nätverk
Nätverk & kommunikation

​Under Nätverk & kommunikation finner du allt ifrån stora 19"-switchar till mindre routrar för hemmabruk. Vi har allt du kan tänkas behöva inom IP-kommunikation oavsett om det är för hemmet, ett mindre/mellanstort företag eller ett stort datacenter.

16660 kr
Wireless N 150 Micro USB Adapter
116 kr
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver, 0 - 70 ° C, -40 - 85 ° C, 10 - 90%, 5 - 90%, 100Base-FX, ...
1182 kr
D-Link DGS-3120-48TC/SI, Telnet, SNMP v1/v2c/v3, 10/100/1000 Mbps, hanterad, L2+, 48, 44, 48, 440 ...
12736 kr
D-Link DAP-2360, HTTPS, SNMP, 128-bit WEP, 64-bit WEP, SSH, SSID, WPA, WPA2, Ethernet, 2.4 - 2.483...
1524 kr
Wireless N 150 High-Gain USB Adapter
219 kr
D-Link DAP-2695, External, 128-bit WEP, 64-bit WEP, 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH, WPA, WPA2, 2.4/5, 1...
2643 kr
3431 kr
D-Link AC1200, Internal, Telnet, SSH, HTTP, HTTPS, SNMP, AP, 128-bit WEP, 64-bit WEP, 802.1x RADIU...
3676 kr
802.11 a/g/n/ac, 2.4GHz/5GHz, up to 867 Mbps, USB, 20.5g
382 kr
D-Link DGS-1210-48, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, hanterad, L2, 48, 44, 48, ...
4417 kr
D-Link DWA-582, Kabel, 802.11g, 802.11n, PCI-E, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, WLAN
443 kr
D-Link DGS-1210-52, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x,...
4549 kr
D-Link DES-1210-28P, 10/100/1000 Mbps, 100BASE-TX, 10BASE-T
4646 kr
D-Link DWR-116/E, 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA2, WPS, IEEE 802.11n, Fast Ethernet, Svart, IEE...
470 kr
D-Link DWA-192, Svart, Silver, Trådlös, 802.11a, 802.11g, 802.11ac, 802.11n, Micro-USB, IEEE 802.1...
599 kr
D-Link DGS-3120-24TC, Telnet, SNMP v1/v2c/v3, 10/100/1000 Mbps, hanterad, L2+, 24, 20, 24, 440 x 2...
6772 kr
D-Link DGS-1510-28P, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, ...
6880 kr
960 kr
338 kr
34 kr
43 kr
61 kr
64 kr
2462 kr
5027 kr
1218 kr
331 kr
484 kr
1582 kr
ZyXEL AMG1001-T10A, ADSL2+, IP, 0 - 40 ° C, -20 - 60 ° C, 20 - 90%, 20 - 90%
398 kr
ZyXEL NBG6515, Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), WPS, IEEE 802.11ac, Gigabit Ethernet, Svart, IEEE 802....
776 kr
1  2  3  4  5  6  7  8  ..48  Nästa »  |  Visa alla