GBIC/SFP-moduler

D-Link Chassi 16slot Media conv 19"", 2U
4712 kr
348 kr
348 kr
348 kr
353 kr
353 kr
380 kr
380 kr
475 kr
629 kr
747 kr
1Gbps Ethernet and 2 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC, Spare
Cisco Triple-Rate Multiprotocol - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE, 2Gb Fibre Chan...
445 kr
D-Link 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
D-Link DMC-300M Media Converters, Kabel, 10BASE-T/100BASE-TX 100BASE-FX, MDI-II, MDI-X
981 kr
D-Link Medieomvandlare - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
D-Link DMC-515SC Media Converters, Kabel, Fiber SC
1712 kr
D-Link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T
D-Link Media Converter, 0 - 40 ° C, -25 - 70 ° C, 10 - 90%, 1000BASE-T, 1000BASE-SX, Gigabit Ether...
1828 kr
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX, Rostfritt stål...
852 kr
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Motsvarar HP J4859C)
380 kr
Mikrotik ACRPSMA Flexguide RPSMA to RPSMA
MikroTik Flex-guide RPSMA-kabel med låg förlust 50cm, silverpläterad kabel, bl&ari...
115 kr
Mikrotik S-31DLC20D SFP dualfiber 1.25G SM  20kmm 1310nm
Mikrotik S-31DLC20D SFP dualfiber 1.25G SM  20kmm 1310nm
276 kr
Mikrotik S-3553LC20D single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20D
Mikrotik single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20D
708 kr
Moxa SFP-1GLXLC
Moxa SFP-1GLXLC - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX - LC - upp till 1...
2767 kr
1  2  Nästa »  |  Visa alla